Colourlock Zestaw do dachów CABRIO

258,90 

Brak w magazynie

SKU: 4055688263229 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Colourlock Zestaw do dachów CABRIO!

ZESTAW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI DACHU KABRIOLETU FIRMY COLOURLOCK
Niezbędny zestaw dla każdego miłośnika kabrioletów. Składa się ze środka do czyszczenia tekstyliów oraz impregnatu, utrzymuje dach kabrioletu w czystości przez długi czas i zapewnia intensywną ochronę przed wpływami środowiska i warunkami atmosferycznymi.

Dzięki zestawowi do kabrioletu COLOURLOCK możesz umiejętnie zaprezentować swój kabriolet i spokojnie cieszyć się pierwszymi promieniami słońca.

Zestaw zawiera:
– 1szt. Colourlock – środek czyszczący do dachu kabrioletu 500 ml
– 1szt. Colourlock – impregnat do dachu kabrioletu 500 ml
– 1szt. Colourlock – gąbka do czyszczenia
– 1szt. Colourlock – szczoteczka do czyszczenia
– 1szt. Colourlock – ściereczka do czyszczenia
– 1szt. Colourlock – torba transportowa „#ALLABOUTTHEINTERIOR”

Za pomocą środka do czyszczenia tekstyliów COLOURLOCK można kompleksowo, bez pozostałości i delikatnie usunąć wszystkie rodzaje zabrudzeń, nie pozostawiając na powierzchni warstwy tłuszczu i oleju. Materiał nie jest naprężony ani uszkodzony.Produkt jest biodegradowalny i w celu ochrony środowiska jest dostępny w butelce z rozpylaczem o pojemności 500 ml, która zapewnia optymalne dawkowanie i minimalizuje zużycie.

UWAGA:
Proszę używać środka czyszczącego tylko na powierzchniach tekstylnych. Pozostałości po czyszczeniu na szkle lub powierzchniach malowanych trzeba natychmiast usunąć bez pozostawiania śladów, o ile nie wyschły. Po wyschnięciu i krystalizacji są bardzo trudne do usunięcia.

Środek do czyszczenia dachu kabrioletu COLOURLOCK to delikatny środek do czyszczenia dachów z tkaniny (odpowiedni również do tekstyliów i mikrowłókien, takich jak Alcantara).

Środek do czyszczenia tekstyliów stanowi podstawę do stosowania impregnatu COLOURLOCK dołączonego do zestawu.

Sposób użycia:

  • Wstrząśnij produktem przed użyciem i zawsze najpierw sprawdź działanie w niewidocznym miejscu!
  • Suchy lub lekko wilgotny dach spryskać środkiem do czyszczenia dachu kabrioletu (nie za dużo, w razie potrzeby lepiej powtórzyć) i wcierać gąbką.
  • Użyj szczoteczki do czyszczenia, aby usunąć plamy i patynę. W przypadku uporczywych plam spryskaj większą ilością środka czyszczącego, wmasuj i pozostaw na dłużej.
  • Po wmasowaniu pozostaw na 5-10 minut w cieniu (nie zostawiaj na słońcu ani nie używaj żadnego, dodatkowego źródła ciepła),
  • Następnie spłucz czystą wodą (najlepiej myjką wysokociśnieniową) aż do usunięcia brudu i środka.
  • Pozostaw do wyschnięcia, a następnie zastosuj impregnację dachu kabrioletu zgodnie z instrukcją.

COLOURLOCK – Impregnat dachu kabrioletu
Impregnat służy do ochrony dachu kabrioletu i zapewnia efekt odpychania wody i tłuszczu. Fałdy i szwy są zabezpieczone, a dach przez długi czas jest chroniony przed nowymi zabrudzeniami.

Aplikacja odbywa się po czyszczeniu na czystej i suchej powierzchni. Impregnat COLOURLOCK jest nakładany równomiernie i kompleksowo na dach kabrioletu z odległości ok. 40 cm. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż dwukrotnie po wyschnięciu. Proces należy powtarzać po każdym czyszczeniu.

Przypadkowo spryskane szkło lub pomalowane powierzchnie można łatwo wyczyścić nie pozostawiając smug ani plam. Zoptymalizowany kształt dyszy poręcznej butelki z rozpylaczem zapewnia łatwą i równomierną aplikację.

Impregnacja jest bardzo wydajna i ma długą żywotność.

Impregnat COLOURLOCK zabezpiecza cały dach, a przede wszystkim uszczelnia mocno zużyte fałdy i szwy.

Sposób użycia:

  • Najpierw sprawdź działanie w niewidocznym miejscu.
  • Przed nałożeniem zabezpiecz wszystkie powierzchnie lakierowane i szklane.
  • Następnie spryskaj cienko i równomiernie czysty i suchy dach kabrioletu z odległości ok. 40 cm (metoda natrysku krzyżowego).
  • Następnie pozwól mu wyschnąć. Polecamy podwójne nałożenie.a

 

Zapraszamy do zakupu produktu (Colourlock Zestaw do dachów CABRIO) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl