Radość z pracy

Nas napędza pasja

Dążąc do doskonałości stworzyliśmy profesjonalne studio detailingowe na miarę XXI wieku.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy po prostu kochają to co robią i do każdego zlecenia podchodzą z tą samą, głęboką pasją.

Lat doświadczenia
0 +
Zadbanych samochodów
0 +
Zadowolonych klientów
0 %

Laureat plebiscytu orły motoryzacji

ads_laureat_orlymotoryzacji

Czym jest plebiscyt Orły?

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firma jest na najwyższym poziomie. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę. Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości.

źródło: https://www.orlymotoryzacji.pl/

twoje auto w dobrych rękach

zaufaj specjalistom

Dla nas Liczy się każdy detal. Z uwagi na nasze doświadczenie, dajemy Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Rekomendacje

Zaufaj sprawdzonej firmie!

10.10.2020

Słowo krytyki

Ekipa która zna się na rzeczy. Robią dobra robotę i nie naciągają bez sensu klienta. Lokal fajnie zrobiony i co najważniejsze utrzymany w czystości, żadnej pleśni na ścianach czy brudu. Od drzwi widać że człowiek przychodzi do kogoś co się czym się zajmuje a nie złapał zajęcie bo teraz taka moda na detailing. Szczerze polecam.

13.07.2020

Paweł bakalarz

Ci ludzie zrobią Ci z auta dzieło sztuki. Ich naprawdę napędza pasja… Pełen profesjonalizm, mila i konkretna obsługa! Polecam!!!

18.05.2020

Kamil bąk

Autko jak nowe. I w środku i na zewnątrz. Pełen profesjonalizm. Profesjonalne i rzetelne Studio Detailingowe. Polecam!