Zabezpieczenie woskiem i Dodge Viper

Bestia na salonach

Dodge Viper to niecodzienny widok na naszych drogach. Sporych rozmiarów bestia o potężnym 8 litrowym silniku z mocą ponad 600 KM i napędem na tylną oś. To auto nad którym nie każdy jest w stanie zapanować. Budzi respekt i zwraca uwagę zarówno swoim wyglądem jak i brzmieniem. Lakier zdecydowanie pamiętał lepsze dni. Mocno zamglony nie robił dobrego wrażenia. W naszym studio Dodge pojawił się na specjalną okazję dlatego dostał też to co najlepsze łącznie z zabezpieczeniem woskiem.

W drodze do blasku

Tradycyjnie pracę zaczęliśmy od mycia detailingowego i dekontaminacji. Auto które jest eksploatowane w taki sposób ma na sobie sporo nalotu, który szczęśliwie usunęliśmy. Następnie zajęliśmy się wnętrzem pojazdu, doprowadzając skóry i przyciski do porządnego wyglądu. Aby lakier znów lśnił jak dawniej Dodge przeszedł pełną korektę. 

Jako zwieńczenie i zabezpieczenie efektów naszej pracy położyliśmy na aucie wosk Crystal Rock od Swisswax. Zabezpieczenie woskiem to idealne rozwiązanie na aucie, które nie zawsze może być regularnie myte. Tak jak w przypadku naszego Dodga niesamowicie podnosi szklistość przywracając wygląd i charakter auta. 

Nasze inne realizacje

Lambo i detailing folii

Lamborghini Huracan

Mercedes AMG GT43