Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild

64,90 94,90 

Łagodnie czyszczący środek do skór typu semi-anilina i nappa.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild!

Dostępne pojemności: 500ml / 1000 ml

ŁAGODNIE CZYSZCZĄCY ŚRODEK DO SKÓR TYPU SEMI-ANILINA I NAPPA
Q²M LeatherCleaner Natural jest bezpiecznym, pH neutralnym środkiem czyszczącym do wszystkich rodzajów skór występujących we współczesnych samochodach. Opracowaliśmy go specjalnie dla luksusowych i sportowych samochodów z delikatnymi tapicerkami z nappy lub semi-aniliny. Oczywiście można go używać na każdego rodzaju współczesnej tapicerce skórzanej. Jest doskonałym produktem przygotowującym skórę do aplikacji powłoki. Opracowany wspólnie z topowymi Q² LeatherShield EVO & Q² LeatherCoat redefined. Usuwa lekkie zabrudzenia, tłuste osady, a nawet delikatne przebarwienia. W przeciwieństwie do innych produktów tej kategorii nie zawiera zmiękczaczy i konserwantów, pozostawiając powierzchnię gotową do aplikacji powłoki.

ZUŻYCIE: 100ml/samochód

DELIKATNY PRODUKT DO CZYSZCZENIA WSZYSTKICH RODZAJÓW SKÓRY

Q²M LeatherCleaner Natural to perfekcyjne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji i przygotowania tapicerki skórzanej do aplikacji powłoki. Nie zawiera żadnych dodatków zmiękczających i nie pozostawia osadów, które mogłyby ewentualnie obniżyć jakość działania powłoki ceramicznej. Q²M LeatherCleaner Natural pozostawia całkowicie matowe wykończenie, jest odpowiedni do wszystkich rodzajów nowoczesnych skór. Można go również stosować na skóry zabezpieczone powłoką, delikatnie ją oczyści ale nie usunie.

PORADY I TRIKI OD YVES HEYLEN

Zawsze zacznij od odkurzenia tapicerki. Użyj Q²M LeatherCleaner Natural z wodą, aby spotęgować pienienie i ułatwić rozprowadzenie produktu. Używaj Q²M ScrubPad EVO. Pracuj na małych obszarach. Rada: Zawsze zbieraj brud ściereczką z mikrofibry prostymi ruchami. Użyj przynajmniej trzech mikrofibr: do wstępnego wytarcia, wilgotnej do usunięcia pozostałości i kolejnej, suchej, do osuszenia powierzchni.

Zapraszamy do zakupu produktu (Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl