Colourlock produkt do Ekoskór i Plastiku

62,00 

Na stanie

SKU: COLOURLOCK EKOSKÓRA Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Colourlock produkt do Ekoskór i Plastiku!

Pojemność: 200ml

Opis produktu: środek czyszczący przeznaczony do sztucznej skóry i elementów z tworzywa sztucznego w pojazdach, meblach, wyrobach ze sztucznej skóry, jak również tworzyw sztucznych oraz wykładzin w łodziach. Użycie środka czyszczącego jest zalecane przed każdym zabiegiem pielęgnacyjnym, w szczególności przed farbowaniem, rekonstruowaniem powierzchni.

Użycie: Aby uniknąć ryzyka trwałego uszkodzenia materiału w pierwszej kolejności zalecamy sprawdzić środek na niewielkiej powierzchni w niewidocznym miejscu. Niewielką ilość środka czyszczącego nanieść na lekko zwilżoną gąbkę, ściskając ją doprowadzić do powstania piany. W razie mocnych zabrudzeń lub w przypadku czyszczenia zagłębień zalecamy użycie szczoteczki Colourlock oraz butelki z aplikatorem piany. Czyścić element ruchem okrężnym od szwu do szwu, w razie potrzeby czynność należy powtórzyć. Następnie przy uyciu miękkiej ściereczki zebrać z powierzchni czyszczonej resztki piany  i pozostawić do wyschnięcia. Po czyszczeniu ekoskóry zalecamy jej dodatkową konserwację środkiem PU Protector.

Zapraszamy do zakupu produktu (Colourlock produkt do Ekoskór i Plastiku) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl