Meguiar’s Natural Shine Protectant

75,90 

Produkt do pielęgnacji tworzyw.

SKU: 070382141165 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Meguiar’s Natural Shine Protectant!

Pojemność: 473ml

Kiedy twoja deska rozdzielcza, opony, winyle i inne gumowe powierzchnie były nowe, miały bogaty kolor i blask. Teraz możesz odzyskać ten wygląd bez pozostawienia tłustego, plastikowego połysku oraz unikając oślepiającego blasku na twojej desce rozdzielczej. Czyszczące odczynniki usuwają nieczystości i brud, podczas gdy filtry UV zapewniają ochronę przed słońcem. Po drugiej aplikacji wzbogacisz śniadość i połysk do poziomu, któremu nawet fabrycznie nowa powierzchnia nie może się równać.

– Ochrona UV
– Do tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu
– Przywraca oryginalny wygląd
– Usuwa zabrudzenia

Zapraszamy do zakupu produktu (Meguiar’s Natural Shine Protectant) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Kiedy twoja deska rozdzielcza, opony, winyle i inne gumowe powierzchnie były nowe, miały bogaty kolor i blask. Teraz możesz odzyskać ten wygląd bez pozostawienia tłustego, plastikowego połysku oraz unikając oślepiającego blasku na twojej desce rozdzielczej. Czyszczące odczynniki usuwają nieczystości i brud, podczas gdy filtry UV zapewniają ochronę przed słońcem. Po drugiej aplikacji wzbogacisz śniadość i połysk do poziomu, któremu nawet fabrycznie nowa powierzchnia nie może się równać.- Ochrona UV
– Do tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu
– Przywraca oryginalny wygląd
– Usuwa zabrudzenia