KochChemie Heavy Cut H9.01

86,50 247,90 

Innowacyjna pasta do mocnego cięcia, która dzięki swoim właściwościom ściernym jest w stanie usunąć naprawdę głębokie rysy!

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: KochChemie Heavy Cut!

Innowacyjna pasta polerska przeznaczona do szybkiego polerowania mocno zwietrzałych lakierów, wyeliminowania głębokich rys, skutecznego usuwania nalotu po lakierowaniu i śladów ściernych po papierze ściernym o gradacji 1500. Heavy Cut 8.02 z jej bardzo jednorodnymi ziarnami ściernymi osiąga bardzo wysoki poziom szlifowania z doskonałym połyskiem. Może być polerowana przez długi czas bez przywierania i formowania się pyłków. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów lakierów (zarówno miękkich jak również odpornych na zadrapania).

Dziedziny zastosowania:
Powłoki lakiernicze na samochodach osobowych, pojazdach użytkowych, motocyklach, itp.

Sposób użycia:
Wcierać za pomocą polerki rotacyjnej w połączeniu z futrem polerskim z wełny owczej (przy usuwaniu zmatowień po papierze o ziarnistości 1500-2500) lub gąbki polerskiej (przy usuwaniu zmatowień po papierze o ziarnistości 2500-5000) wykonując ruchy na krzyż. Politurę nanosić ze średnią prędkością obrotową wywierając średni nacisk. W celu uzyskania idealnej powierzchni zalecamy dodatkowe wypolerowanie politurą antyhologramową o wysokim połysku (Hochglanz-Antihologramm-Politur).

Rada Detailera: 
Przed użyciem potrząśnij opakowaniem pasty. Nie widać tego ponieważ zazwyczaj opakowania nie są przezroczyste ale potrafią się rozwarstwiać co jest naturalnym procesem.

Rozcieńczenie:
Gotowy do użycia
Ścieralność (0-10): 7,5
Połysk (0-10): 5,0

Zapraszamy do zakupu produktu (KochChemie Heavy Cut) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Pasta polerska najnowszej generacji o jakości zapewnionej przez wyjątkowe tlenki glinu. Zastosowanie inteligentnej ziarnistości pozwala na bardzo szybkie, całkowite usuwanie zarysowań z myjni samochodowych i podobnych śladów użytkowania oraz nadaje lakierowi głęboki połysk, utrzymujący się przez długi czas. Z łatwością usuwa ślady po szlifowaniu materiałami o gradacji P2500. Fine Cut F6.01 doskonale nadaje się do polerowania średnio lub silnie zwietrzałych lakierów oraz odpornych na zarysowania.