Meguiar`s Ultimate Quik Detailer

95,00 

Brak w magazynie

SKU: 070382014896 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Meguiar`s Ultimate Quik Detailer!

Pojemność: 709ml

Doświadcz łatwiejszego wycierania, bardziej błyszczącego lakieru i intensywniejszego perlenia wody!
Meguiar’s Ultimate Quik Detailer trafił do niezliczonych garaży i toreb na kosmetyki samochodowe na całym świecie. Użyj go, jeśli Twój samochód jest lekko zakurzony, aby nadać mu po prostu umyty wygląd. Ptasie odchody w Twoim samochodzie? Spryskaj i zetrzyj, zanim będą miał szansę wytrawić lakier. Albo użyj go po umyciu samochodu, aby usunąć zbłąkane krople wody i zwiększyć gładkość oraz połysk lakieru.
Odpowiednio delikatny do codziennego użytku, Ultimate Quik Detailer jest bezpieczny dla lakierów bezbarwnych, może być stosowany na wszystkich typach powłok lakierniczych i plastikowych elementach. Nie jest zalecany do szyb. Ponadto, dzięki technologii Hydrophobic Polymer Technology marki Meguiar’s, otrzymasz bezlitosną hydrofobową ochronę, która utrzymuje się przez wiele tygodni!

– NOWA CHEMIA POLIMERÓW: Zapewnia łatwiejsze wycieranie i gładsze wykończenie
– OSIĄGA WYGLĄD ŚWIEŻO UMYTEGO AUTA: Ten quick detailer bezpiecznie i szybko usuwa kurz i zanieczyszczenia powierzchni między jednym a drugim myciem
– ZWIĘKSZA OCHRONĘ: Quick detailer wzmacnia powłokę wosku i poprawia połysk
– EKSTREMALNE PERLENE WODY: Technologia Hydrophobic Polymer Technology marki Meguiar’s zapewnia nieustający efekt perlenia wody
– UDOSKONALONY ATOMIZER: Całkowicie nowy atomizer zapewnia jednolitą mgiełkę, która idealnie się rozpyla.

Zapraszamy do zakupu produktu (Meguiar`s Ultimate Quik Detailer) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl