Gyeon Q2M Quick Detailer

49,90 89,90 

Profesjonalny quick detailer.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Gyeon Q2M Quick Detailer!

Q²M Quick Detailer to odpowiedź na potrzeby entuzjastów szukających najbardziej wszechstronnego codziennego produktu do detailingu w biegu. Poprawia połysk i dodaje śliskości, usuwając zacieki, smugi i odciski palców. Jest absolutnie bezpieczny zarówno dla powłok jak i tradycyjnych wosków.

ŁATWY W UŻYCIU
Q²M Quick Detailer to najłatwiejszy w użyciu produkt w swojej kategorii. Jego wypolerowanie jest dziecinnie łatwe, nawet, jeśli pozwolisz mu wyschnąć na powierzchni. Może być używany zarówno na suchym jak i mokrym lakierze, jako wspomaganie osuszania. Ten produkt to referencja w zakresie śliskości powierzchni. Jego uniwersalny charakter pozwala na użycie na wszystkich powierzchniach nadwozia.

PORADY I TRIKI
Szybko, łatwo i bez wysiłku podkręć połysk wszystkich lakierowanych powierzchni auta. Po prostu psiknij i wytrzyj. Q²M Quick Detailer usunie smugi i punktowe zabrudzenia pozostawiając błyszczące i śliskie wykończenie. Jak do tej pory najszybszy sposób na poprawę wyglądu Twojego samochodu. Rada: Użyj Q²M Quick Detailer do wspomagania osuszania mokrego pojazdu. Wycieranie będzie łatwiejsze, a efekt lepszy, dzięki dodatkowemu połyskowi nadanemu przez produkt.

ZUŻYCIE:
40-50ml/samochód

Zapraszamy do zakupu produktu (Gyeon Q2M Quick Detailer) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Q²M Quick Detailer to odpowiedź na potrzeby entuzjastów szukających najbardziej wszechstronnego codziennego produktu do detailingu w biegu. Poprawia połysk i dodaje śliskości, usuwając zacieki, smugi i odciski palców. Jest absolutnie bezpieczny zarówno dla powłok jak i tradycyjnych wosków.ŁATWY W UŻYCIU
Q²M Quick Detailer to najłatwiejszy w użyciu produkt w swojej kategorii. Jego wypolerowanie jest dziecinnie łatwe, nawet, jeśli pozwolisz mu wyschnąć na powierzchni. Może być używany zarówno na suchym jak i mokrym lakierze, jako wspomaganie osuszania. Ten produkt to referencja w zakresie śliskości powierzchni. Jego uniwersalny charakter pozwala na użycie na wszystkich powierzchniach nadwozia.PORADY I TRIKI
Szybko, łatwo i bez wysiłku podkręć połysk wszystkich lakierowanych powierzchni auta. Po prostu psiknij i wytrzyj. Q²M Quick Detailer usunie smugi i punktowe zabrudzenia pozostawiając błyszczące i śliskie wykończenie. Jak do tej pory najszybszy sposób na poprawę wyglądu Twojego samochodu. Rada: Użyj Q²M Quick Detailer do wspomagania osuszania mokrego pojazdu. Wycieranie będzie łatwiejsze, a efekt lepszy, dzięki dodatkowemu połyskowi nadanemu przez produkt.ZUŻYCIE:
40-50ml/samochód