Gyeon Q2M Tar

84,90 149,90 

Usuwa smołę i zanieczyszczenia organiczne.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Gyeon Q2M Tar!

Dostępne pojemności: 500ml / 1000 ml

USUWA SMOŁĘ I ZANIECZYSZCZENIA ORGANICZNE

W przeciwieństwie do większości produktów do usuwania smoły Q²M Tar nie ma wpływu na żadne powierzchnie zewnętrzne i jest bezpieczny dla karoserii. Można go stosować na lakierze, szkle, nielakierowanych tworzywach sztucznych, kloszach lamp i reflektorów. Z racji neutralnego pH, można go używać do usuwania śladów smoły nawet na polerowanym aluminium, np. polerowanych rantach felg.

ZUŻYCIE: 100ml/samochód
NEUTRALNE PH: TAK

PRZYSPIESZ PROCES DETAILINGU, BEZPIECZNIE
Pojazdy w trakcie codziennego użytkowania nieuchronnie kumulują zanieczyszczenia w postaci smoły i asfaltu. Problem ten jest szczególnie dotkliwy w przypadku mocnych, dynamicznie prowadzonych samochodów. Tutaj z pomocą przychodzi preparat Q²M Tar Redefined, oferujący wyjątkowe rozwiązanie. Dzięki nowej formule LOW VOC (o niskiej zawartości lotnych związków organicznych) przyspiesza proces dekontaminacji i minimalizuje czasochłonne czynności, takie jak glinowanie. Jest to również produkt zdrowszy dla użytkownika. Skutecznie rozpuszczając większość zanieczyszczeń, pozwala osiągnąć gładką powierzchnię w rekordowym czasie.

REDEFINED
Przedstawiamy linię REDEFINED. W GYEON doprowadziliśmy nasze znakomite formuły chemiczne do zupełnie nowego poziomu. Zmodyfikowaliśmy je do perfekcji, aby osiągnąć niezrównaną wydajność, wyjątkową trwałość i doskonałą łatwość użycia. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych odczuć z użytkowania.

PORADY I TRIKI OD YVES HEYLEN
Q²M Tar REDEFINED to nie tylko środek do usuwania smoły, ale również skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne i klej. Pracuj element po elemencie, aby produkt nie zasechł.
Rada: Przygotuj wiadro z gorącą wodą i użyj dobrze namoczonej rękawicy Q²M SilkMitt, aby ułatwić usuwanie zabrudzeń. Po zakończeniu pracy umyj samochód.

Zapraszamy do zakupu produktu (Gyeon Q2M Tar) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl