Aenso Primeuse

69,90 359,00 

Środek do mycia wstępnego.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Aenso Primeuse!

Skoncentrowany odtłuszczacz, stosowany na mocno zabrudzonych powierzchniach przed myciem. Pomaga rozluźnić osady brudu drogowego, soli i smaru. Primeuse stosuje się na zewnątrz pojazdów i do czyszczenia komór silnikowych.

Sposób użycia:
Spryskać zabrudzoną powierzchnię i pozostawić do reakcji. W razie potrzeby wzruszyć miękką szczotką. Zmyć myjką ciśnieniową. Produkt ten można dodać do piany aktywnej AENSO POLARIS i szamponu AENSO ONE, aby zwiększyć ich wydajność. Nie pozostawiać do wyschnięcia.

Składniki:
Anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, limonen <10%, barnik, perfumy.

Zapraszamy do zakupu produktu (Aenso Primeuse) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Skoncentrowany odtłuszczacz, stosowany na mocno zabrudzonych powierzchniach przed myciem. Pomaga rozluźnić osady brudu drogowego, soli i smaru. Primeuse stosuje się na zewnątrz pojazdów i do czyszczenia komór silnikowych.Sposób użycia:
Spryskać zabrudzoną powierzchnię i pozostawić do reakcji. W razie potrzeby wzruszyć miękką szczotką. Zmyć myjką ciśnieniową. Produkt ten można dodać do piany aktywnej AENSO POLARIS i szamponu AENSO ONE, aby zwiększyć ich wydajność. Nie pozostawiać do wyschnięcia.Składniki:
Anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, limonen <10%, barwnik, perfumy.Ostrzeżenie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Uważać, aby produkt nie dostał się do oczu, na skórę lub na ubranie. Może powodować reakcję alergiczną skóry.