Aenso Animate

62,90 329,30 

Silny i skuteczny środek do usuwania pozostałości owadów z powierzchni samochodu.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Aenso Animate!

Silny środek do usuwania owadów, który rozpuszcza i usuwa świeże lub wysuszone owady, robaki i ich pozostałości z różnych powierzchni pojazdów, bez potrzeby szorowania. Formuła Animate ma naturalnie neutralne pH bez dodatków buforów. Nie wpływa na powłoki, uszczelniacze i woski oraz może być bezpiecznie stosowanyna powierzchniach lakierniczych, metalowych, plastikowych i szklanych.

Sposób użycia:
Spryskać powierzchnię i pozostawić do nasączenia przez kilka minut. Nie pozostawiać do wyschnięcia na powierzchni. W razie potrzeby wzruszyć delikatnym pędzlem, aby rozluźnić zanieczyszczenia. Zmyć myjką ciśnieniową.

Składniki:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, glicerol, alkohol etylowy, eter monobutylowy glikollu propylenowego, barwnik, zapach.

Ostrzeżenie:
Działa drażniąco na skórę i oczy. Trzymać z dala od dzieci. Uważać, aby produkt nie dostał się do oczu, na skórę lub ubranie. Powoduje podrażnienia skóry. Powoduje poważne podrażnienia oczu. Nosić rękawice ochronne, ochronę oczu.

Zapraszamy do zakupu produktu (Aenso Animate) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl