Gyeon Q2M Iron WheelCleaner

64,90 99,90 

Deironizer dedykowany czyszczeniu kół.

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Gyeon Q2M Iron WheelCleaner!

Dostępne pojemności: 500ml / 1000 ml

MOCNY I SKUTECZNY DEDYKOWANY CZYSZCZENIU KÓŁ
Dedykowany, wysoce skuteczny środek czyszczący do wszystkich rodzajów kół niezależnie od ich wykończeń. Mocna formuła została zdefiniowana na nowo, aby skuteczniej usuwać brud, osad i pył hamulcowy.

ZUŻYCIE: 100ml/samochód
POZIOM pH: NEUTRALNY

BEZPIECZNY I EFEKTYWNY
Q²M Iron WheelCleaner Redefined ma konsystencję żelu, doskonale przylega do powierzchni i zarówno rozluźnia, jak i rozpuszcza cząsteczki brudu. „IRON” w jego nazwie oznacza wysoką zdolność do usuwania osadów metalicznych, nie tracąc przy tym właściwości czyszczących typowych dla produktu do kół. To bardzo mocny środek czyszczący, ale jednocześnie bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg i ich wykończeń, lakierowanych lub surowych. Jego formuła sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do czyszczenia i utrzymania kół bez ryzyka uszkodzenia.

REDEFINED
Przedstawiamy linię REDEFINED. W GYEON doprowadziliśmy nasze znakomite formuły chemiczne do zupełnie nowego poziomu. Zmodyfikowaliśmy je do perfekcji, aby osiągnąć niezrównaną wydajność, wyjątkową trwałość i doskonałą łatwość użycia. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych odczuć z użytkowania.

PORADY I TRIKI OD YVES HEYLEN

Stosuj Q²M Iron WheelCleaner Redefined zawsze na chłodne koło i unikaj bezpośredniego nasłonecznienia. Obficie rozpylaj na koło i zacisk hamulca – pozostaw na 1 do 2 minuty i obficie spłucz. TIP: Największą moc czyszczącą produktu osiągniesz poprzez użycie Q²M Iron WheelCleaner Redefined ze swoją ulubioną szczoteczką lub rękawicą do felg.

Zapraszamy do zakupu produktu (Gyeon Q2M Iron WheelCleaner) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl