Gyeon Q2M PPF Wash

69,90 

Szampon do foli ppf.

Na stanie

SKU: GYEON Q2M PPF Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Gyeon Q2M PPF Wash!

Pojemność: 400ml

Efektywny szampon do dekontaminacji, który pozwala usunąć zalegające cząstki metaliczne z każdej folii ochronnej i gołego lakieru bez konieczności użycia glinki

BEZPIECZNY I ŚLISKI

Będąc efektywnym środkiem do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z folii poliuretanowych, Q²M PPF Wash jest jednocześnie bezpiecznym szamponem do wszystkich powierzchni zewnętrznych auta. Jego formuła gwarantuje duże ilości piany i śliskość podczas mycia całego auta, zabezpieczonego lub niezabezpieczonego.

ŁATWY W UŻYCIU
To produkt typu 3 w 1. Czyści, usuwa zanieczyszczenia metaliczne i przywraca pierwotne właściwości folii ochronnych lub zmieniających kolor. Może być używany jako piana aktywna lub tradycyjny szampon, będą wszechstronnym rozwiązaniem do pielęgnacji Twojego pojazdu.

PORADY I TRIKI

Jest świetny jako piana aktywna nie tylko na lakierze, ale również na felgach. Będąc super śliskim, pozwala na bezpieczne doczyszczenie każdych felg – zabezpieczonych i niezabezpieczonych.

KONCENTRACJA: 1:500
ZUŻYCIE: 20-30ml/ samochód
BEZPIECZNE DLA POWŁOK: TAK

Zapraszamy do zakupu produktu (Gyeon Q2M PPF Wash) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Specjalistyczny i wysoce skuteczny produkt do czyszczenia opon i gumy. Z łatwością usuwa stare dressingi i głębokie, trudne zanieczyszczenia. Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów opon, z uwzględnieniem tych do aut klasycznych, z białą ścianką.WYDAJNY PRODUKT DO CZYSZCZENIA OPON I GUMY
Q²M TireCleaner to unikalna formuła zaprojektowana do czyszczenia wszystkich gumowych elementów Twojego auta. Wsiąka głęboko w porowatą strukturę materiału i luzuje nagromadzony brud i zanieczyszczenia. Rozpuszcza dressingi do opon i przygotowuje powierzchnię do aplikacji nowego dressingu.

BEZPIECZNY DLA OBRĘCZY W POWŁOCE
Środek jest absolutnie bezpieczny na pokrytych powłoką ceramiczną felgach, nie wpływając na warstwę ochronną i nie redukując jej hydrofobowości. Może być również używany, jako środek do bieżącego mycia felg.

PORADY I TRIKI
Idealne rozwiązanie do czyszczenia opon i gumy. Produkt potrafi usunąć stare dressingi i nagromadzony brud nawet ze struktury opony. Przygotowuje powierzchnię do aplikacji każdego dobrego dressingu. Rada: nanieś atomizerem obficie na mokrą oponę i wypracuj średnią lub twardą szczotką. Pozwól produktowi pracować, a następnie wypłucz myjką ciśnieniową. Powtórz zabieg i sprawdź, czy powstała piana ma już biały kolor.

ZUŻYCIE: 20ml / oponę
BEZPIECZNE DLA POWŁOK: YES
POZIOM PH: 10