FX Protect Ultra Glide WASH MITT

54,90 

Brak w magazynie

SKU: 5904734510109 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: FX Protect Ultra Glide WASH MITT!

Mogłoby się wydawać, że podczas zabiegów pielęgnacyjnych karoserii Twojego samochodu najważniejszy jest kosmetyk. Oczywiście odpowiednio dobrany szampon ma absolutnie fundamentalne znaczenie, ale musisz pamiętać, że bezpieczne mycie to również wysokiej jakości akcesoria, które nie tylko zapobiegną mechanicznym uszkodzeniom, ale także najzwyczajniej w świecie ułatwią Ci pracę. ULTRA GLIDE WASH MITT to bardzo miękka i superchłonna rękawica wykonana z wysokiej jakości pluszowej mikrofibry z 7% zawartością wiskozy. Wyposażona w elastyczny ściągacz idealnie dopasowuje się do ręki oraz gwarantuje maksymalny komfort podczas mycia. We wnętrzu rękawicy umieściliśmy piankę, która zapewnia jej sprężystość oraz dodatkową absorpcję wody.

ULTRA GLIDE WASH MITT powstał w 100% przy współpracy z koreańską fabryką. Oznacza to, że spełnia najwyższe standardy ze względu na jakość wykonania przędzy oraz staranny proces szycia. Gwarantuje maksymalnie najwyższą trwałość i długowieczność. W związku z tym, że bardzo lubimy dbać o szczegóły, rękawicę otrzymasz w eleganckim pudełku. Tak zapakowany produkt może okazać się świetnym prezentem dla fana motoryzacji czy detailingu.

SPRAWDŹ ZALETY ULTRA GLIDE WASH MITT:
– niezwykle miękki
– 7% zawartość wiskozy
– włókna ślizgowe z przeplotem (3 rodzaje włosia)
– wysoka chłonność
– ergonomiczny kształt
– pianka wewnątrz rękawicy
– eleganckie pudełko

Informacje techniczne:
– Wymiary: 28x18x5cm
– Gramatura: 1400g/m2
– Kolor: Niebieski/Biały
– Materiał: 100% koreańska mikrofibra
– Blend: 93% Polyester / 7% Viscose

Przed pierwszym użyciem:
W celu zagwarantowania optymalnego działania mikrowłókien, zalecane jest wypranie rękawicy przed pierwszym użyciem, w temperaturze 30 stopni. Pozwoli to wyeliminować ewentualne pozostałości produkcyjne.

Zapraszamy do zakupu produktu (FX Protect Ultra Glide WASH MITT) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl