CLEANTLE Teddy Bear – rękawica do mycia

37,99 

Miękka rękawica, rękawica mikrofibrowa.

Brak w magazynie

SKU: CLEANTECH TEDDY RĘKA Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: CLEANTLE Teddy Bear – rękawica do mycia!

Rękawica do mycia samochodu, która wykonana jest z wysokiej jakości i bardzo trwałej mikrofibry. Łączy świetne właściwości myjące z delikatnością. Wysoka chłonność rękawicy z mikrofibry zapewnia odpowiednie nawilżenie powierzchni, co pomaga bezkompromisowo rozprawić się z zabrudzeniami. Delikatne, miękkie jak plusz włókna gwarantują bezpieczeństwo lakieru i innych materiałów.

Rękawica do mycia samochodu Teddy Bear posiada dopasowany ściągacz, który zapobiega zamoczeniu dłoni podczas zanurzania jej w wiadrze. Niewielka masa – tylko 105 gramów – i duża powierzchnia myjąca sprawiają, że mycie jest szybkie, przyjemne i efektywneTo rękawica z mikrofibry do mycia samochodu, która powinna znaleźć się w każdym garażu.

Zapraszamy do zakupu produktu (CLEANTLE Teddy Bear – rękawica do mycia) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Rękawica do mycia samochodu, która wykonana jest z wysokiej jakości i bardzo trwałej mikrofibry. Łączy świetne właściwości myjące z delikatnością. Wysoka chłonność rękawicy z mikrofibry zapewnia odpowiednie nawilżenie powierzchni, co pomaga bezkompromisowo rozprawić się z zabrudzeniami. Delikatne, miękkie jak plusz włókna gwarantują bezpieczeństwo lakieru i innych materiałów.Rękawica do mycia samochodu Teddy Bear posiada dopasowany ściągacz, który zapobiega zamoczeniu dłoni podczas zanurzania jej w wiadrze. Niewielka masa – tylko 105 gramów – i duża powierzchnia myjąca sprawiają, że mycie jest szybkie, przyjemne i efektywneTo rękawica z mikrofibry do mycia samochodu, która powinna znaleźć się w każdym garażu.