CLEANTLE Citrus Foam

36,99 

Na stanie

SKU: 5907489184533 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: CLEANTLE Citrus Foam!

Pojemność: 1000ml

To idealne rozwiązanie do wyczyszczenia lakieru położeniem wosku lub powłoki, to lekko zasadowa piana aktywna, o bardzo dobrych właściwościach myjących. Produktu możemy użyć jako piany do mycia wstępnego i szamponu do mycia właściwego. Piana sprawdzi się również jako oprysk.  Wytworzona piana jest gęsta i stabilna, dobrze przylegając do karoserii. Wysoki komfort pracy z produktem osiągnięto poprzez długi czas zasychania oraz brak w składzie wodorotlenku potasu,  sodu i innych szkodliwych substancji lub takich powodujących korozje.

Citrus Foam2 jest w produktem bezpiecznym dla powłok, wosków i sealantów oraz delikatnych powierzchni taki jak chromy. Produkt wydajny (stężenie robocze 1:10-1:20 PA, 1:40 oprysk/pianownica ręczna, 1:500 szampon) i łatwo biodegradowalny. Pracę z produktem uprzyjemni zapach różowego grejpfruta.

Rada Detailera:
Zwracaj uwagę na pH środków które używasz do czyszczenia samochodu. Zasadowe pH używamy by zupełnie wyjałowić powierzchnie (podgryza wszelkie powłoki), a kwaśne pH używamy do odtykania powłok czyli jest dla nich jak najbardziej wskazane.

Zapraszamy do zakupu produktu (CLEANTLE Citrus Foam) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl