Gyeon Q2M Tire Express

77,90 

Na stanie

SKU: 8809432674757 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Gyeon Q2M Tire Express!

Pojemność: 400ml

Idealny dressing do opon i gumy do regularnej pielęgnacji oferujący świetne wykończenie i bardzo łatwą aplikację. Przywróci “fabryczny wygląd” opony i utrzyma go przez setki kilometrów.

SZYBKI I ŁATWY DRESSING DO BIEŻĄCEJ PIELĘGNACJI
Wodna baza powoduje, że jest super łatwy w aplikacji zarówno na mokrą jak i suchą powierzchnię. Jeden przejazd aplikatora pozwala na równomierne rozprowadzenie. Nie wymaga wcierania w oponę jak nasz wzmocniony SiO2 Q² Tire.

MATOWY WYGLĄD
Q²M Tire Express zapewnia naturalny, głeboko matowy efekt wizualny. Buduje samooczyszczającą, hydrofobową warstwę, która zapewnia oponie czystość i nie znika nawet po długiej jeździe w deszczu.

PORADY I TRIKI
Nie ma łatwiejszego sposobu na odświeżenie wyglądu opon Twojego auta. Prosta i bezproblemowa aplikacja sprawia, że Q²M TireExpress to idealny dressing do bieżącego użycia. Rada: Aby uzyskać maksimum z produktu, użyj go na wilgotnej oponie bezpośrednio po myciu. Rozprowadź go i pozwól wyschnąć. Uzyskasz elegancki wygląd nowej opony.

ZUŻYCIE: 10-15ml/ komplet
TRWAŁOŚĆ: >2 mycia

Zapraszamy do zakupu produktu (Gyeon Q2M Tire Express) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Produkt jest super wydajny dzięki wysoce skoncentrowanej formule. Gęsty żel jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, ma przyjemny zapach przypominający Q²M Cure i generuje trwałą pianę.ŚLISKI
90% defektów lakieru to konsekwencje nieprawidłowego mycia. Metoda dwuwiaderkowa, miękka rękawica i wydajna myjka ciśnieniowa to tylko częściowa gwarancja sukcesu. Jednym z kluczowych czynników jest też śliskość szamponu, który wspomaga prześlizgiwanie się rękawicy po powierzchni lakieru. Im bardziej śliski szampon, tym bardziej jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko powstawania nowych defektów na lakierze naszego pojazdu.PH – NEUTRALNY
Q²M Bathe to jakościowy, pH-neutralny szampon. Ma dobre właściwości myjące, aby z łatwością rozpuścić brud, ale jest wystarczająco delikatny aby nie wpływać na powłoki i sealanty. Ponieważ ma neutralne pH zapewnia też delikatność dla chromowanych, niklowanych i poerowanych elementów.Porady i triki:
Nasz tradycyjny, pH neutralny szampon jest idealnym wyborem dla codziennej pielęgnacji każdego pojazdu. Obfita piana i delikatność pozwalają używać go także na autach zabezpieczonych tradycyjnymi, naturalnymi woskami. Rada: Rozcieńcz Q²M Bathe w ciepłej wodzie, aby zwiększyć jego moc i pozwolić na szybsze usuwanie zabrudzeń.ZUŻYCIE: 15-20ml/samochód
KONCENTRACJA: 1:500
POZIOM PH: 6