Detailing Folii i Lamborghini Huracan Spyder

Wyjątkowe Kabrio 

Auto obok którego ciężko przejść obojętnie. Fioletowy kolor zawdzięcza folii którą zostało obłożone. Detailing folii niewiele różni się od standardowego wymaga jednak większej uwagi. 

Na początek detailingowe mycie i dekontaminacja. Tym razem jednak z zachowaniem dodatkowej ostrożności ze względu na składany materiałowy dach auta. Nie był mocno zabrudzony, a nie chcieliśmy go dodatkowo moczyć gdyż wydłużyłoby to cały proces o czas schnięcia. Kolejnym krokiem było posprzątanie wnętrza auta. To z racji mocnej eksploatacji było w kiepskim stanie. Skóry oraz przyciski wymagały porządnego odświeżenia. 

Jako że auto jest oklejone folią możliwości korekty były dość ograniczone. Mimo to samo użycie pasty finiszowej pozwoliło na ogromne podbicie koloru foli oraz usunięcie sporej części drobnych zarysowań. 

Na koniec zabezpieczyliśmy auto oraz dach woskiem aby nadać mu szklistości i efektu hydrofobowości. Dach dzięki odpowiedniej impregnacji będzie przyjmował mniejszą ilość zanieczyszczeń i lepiej radził sobie z deszczową pogodą.

Inne nasze realizacje

BMW X5

Ford Mustang 5.0