BenBow – pistolet na sprężone powietrze

Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: BenBow – pistolet na sprężone powietrze!

BenBow Blow Gun Black to pistolet typu Tornado Gun, bez zbiornika na chemię. Świetnie sprawdzi się w przypadku osuszania dużych powierzchni oraz przedmuchiwania wnętrza samochodu tam gdzie nie dojdziemy pędzelkiem. Gun Black wyposażony jest w metalowy wężyk na łożysku, którym dostarczane jest sprężone powietrze. Metalowy wężyk sprawia również, że Gun Black jest bardziej wytrzymały od klasycznej wersji wyposażonej w wężyk wykonany z plastiku.

Zalecenie:
Gdy zakończysz pracę zanurz na głębokość 5cm plastikową tubę i naciśnij spust. Ten zabieg pozwoli nieco oczyścić pistolet, tym samym wydłużając jego żywotność.

Zapraszamy do zakupu produktu (BenBow – pistolet na sprężone powietrze) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl

Perfumowany odświeżacz powietrza. Zapach inspirowany męskimi perfumami Paco Rabanne. Określenie “One Shot” oznacza, iż wystarczy jedno przyciśnięcie „spustu”, aby świeży zapach rozszedł się po całym pomieszczeniu. Jest to silnie skoncentrowany aerozol, więc znakomicie nadaje się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z większą powierzchnią użytkową.Więcej informacji:
– ma dużą pojemność 600 ml,
– silnie skoncentrowany, jedno naciśnięcie wystarcza na 200 m3,
– posiada specjalne substancje czynne do zwalczania zapachu,
– bardzo wydajny dzięki unikalnej formule,
– długo utrzymuje się w powietrzu,
– szybki i łatwy w użyciu dzięki specjalnemu wentylowi,
– ekologiczny – substancje czynne nie zawierają metali ciężkich i składników szkodliwych dla warstwy ozonowej.