Mikrofibra FX PROTECT SUEDE

17,90 

Na stanie

SKU: FX ŚCIERECZKA 40X40 Kategoria:

Opis

Wyjątkowe akcesoria dla Twojego samochodu: Mikrofibra FX PROTECT SUEDE !

To najwyższej jakości bezszwową ściereczka przeznaczona do jednego z najbardziej zaawansowanych zabiegów detailingowych, jakim jest nakładanie powłok ochronnych. Została wykonana z prawdziwej koreańskiej mikrofibry. Produkowane tam materiały są uznawane za najlepsze, ponieważ wyróżniają się bardzo dobrym gatunkiem przędzy.

Do ich stworzenia wykorzystuje się najnowszą technologię. Takie ściereczki wykazują wysoką absorpcję wody, a do tego są niezwykle wytrzymałe. Ich miękka, gładka oraz delikatna struktura sprawia, że praca jest przyjemna i daje zachwycające efekty.

Mikrofibra FX PROTECT SUEDE jest niezwykle przyjemna oraz prosta w użytkowaniu. Doskonale sprawdza się zarówno w rękach doświadczonego detailiera, jak i poczatkującego laika. Przed pierwszym zastosowaniem powinno się wyprać ściereczkę w temperaturze 30 stopni. W ten sposób zagwarantuje się optymalne działanie tkaniny, z której zostaną usunięte ewentualne pozostałości produkcyjne.

Ogromną zaletę mikrofibry  jest jej solidne wykonanie. Nie pruje się, nie rozdziera, nie przeciera ani nie gubi włókien. Do tego ściereczka jest w pełni bezpieczna dla delikatnej powierzchni lakieru. Minimalizuje ryzyko zarysowania czy powstania mikrouszkodzeń. Chłonie idealną ilość nakładanego preparatu, dlatego pozwala go równomiernie rozprowadzić na karoserii. Duże wymiary pozwalają natomiast wygodnie składać i złapać materiał.

Właściwości
– gramatura 240g/m²
– skład 70% poliester, 30% poliamide
– rozmiar 40x40cm
– bezszwowa

Zapraszamy do zakupu produktu (Mikrofibra FX PROTECT SUEDE) i zapoznania się z pozostałymi pozycjami z naszej oferty!

www.autodetailstudio.pl
www.facebook.com/adsopoczno
www.instagram.com/ads_opoczno
www.youtube.com/adsopoczno

Regulamin sklepu autodetailstudio.pl